PradžiaApie musPareigūnuiMemorialasProjektaiVersluiKontaktai

Mūsų organizacija nuolat bendrauja su įvairių sričių verslo atstovais, organizuojant renginius ir iniciatyvas, renkant paramą policijos pareigūnams ir jų šeimoms. Siekiame, kad kuo daugiau valstybės tarnybą atliekančių ar ją jau baigusių pareigūnų gautų pagalbą tuomet, kai jos labiausiai reikia.

Todėl nuolat kviečiame įmones ir verslo atstovus prisijungti prie socialiai atsakingos veiklos ir prisidėti prie pagalbos policijos pareigūnams, tarnaujantiems Lietuvos visuomenei. Mums svarbus kiekvienas partneris, todėl kviečiame bendradarbiauti įvairiomis Jums priimtinomis formomis.

Kviečiame verslą prisidėti prie ne pelno siekiančios veiklos ir taip tokiu būdu tapti socialinių šalies problemų sprendėjais. Norėdami atsidėkoti už Jūsų pagalbą, kiekvienai įmonei, suteikusiai paramą, padovanosime sertifikatus „SOCIALINIS PARTNERIS“. Tai net ik galimybė prisidėti prie socialinės verslo misijos, bet ir proga įrodyti partneriams bei klientams, jog Jūsų požiūris į verslą – išskirtinis. Kiekvienas sertifikatas turi savo unikalų identifikavimo numerį, tad jį galėsite pasikabinti įmonės biure, bei pasitalpinti savo interneto svetainėje.

Taip pat garantuojame Jūsų įmonės reklamą:

  • Įmonės logotipas su aktyvia nuoroda į įmonės puslapį VšĮ „Saugus Angelas“ svetainėje;
  • Vieša padėka socialiniuose tinkluose ir VšĮ „Saugus Angelas“ interneto svetainėje;