PradžiaApie musPareigūnuiMemorialasProjektaiVersluiKontaktai

Tu esi tas, kuris išgelbėjo mūsų šeimą nuo tragedijos, kai girtas patėvis namuose švaistėsi su peiliu. Bet Tu atvažiavai laiku.

Tu, važiuodamas milžinišku greičiu judriomis miesto gatvėmis, sustabdei įkaušusį vairuotoją, kuris dar po kelių metrų galbūt būtų partrenkęs mano sūnų, einantį iš mokyklos...

Tu kalbėjaisi su mano kaimynės dukromis tuo metu, kai jų namai buvo kątik sudegę...

Tu atkalbėjai mano vyrą nuo išėjimo iš gyvenimo tą dieną, kai jam buvo diagnozuota sunki liga ir jis nebematė prasmės toliau stengtis...

Tu verkei kartu, kai pranešei, kad po to lemtingo autoįvykio savo jaunėlės sesers aš daugiau nebepamatysiu...

Nežinau, kiek kartų Tau teko vytis ginkluotus užpuolikus tamsiais skersgatviais, kiek kartų pats bijojai įžengti į butą, kur aidi riksmai ir dūžta stiklai, bet vis tiek žengei. Nežinau, kiek kartų Tave puolė peiliu apsiginklavęs klube užsibuvęs jaunuolis, kiek kartų buvai įžeistas ar apspjautas benamio, kurį gelbėjai nuo stingdančio šalčio miegant autobuso stotelėje. Nežinau, kiek kartų nubraukei ašarą ryte užvėręs namų duris ir už jų palikęs mylimiausius žmones. Nes nežinojai, ar ši pamaina nebus paskutinė.

Nežinau, kiek kartų esi padėjęs net tada, kai tai nebuvo Tavo darbo dalis. Tačiau žinau, kad ir tu esi toks pats žmogus, kaip ir mes visi. Tau irgi kartais reikia pagalbos. Nesijausk vienišas, norinčių ir galinčių padėti tikrai yra.

Kreipkis
tel. (8-646) 05640
el. p. saugusangelas@gmail.com