PradžiaApie musPareigūnuiMemorialasProjektaiVersluiKontaktai

VšĮ „Saugus angelas“ - tai nepriklausoma ne pelno siekianti organizacija, sukurta tam, kad savo veikla galėtume padėti Lietuvos statutiniams policijos pareigūnams. Susivienijome, nes esame neabejingi garbingam ir visai visuomenei svarbiam pareigūnų darbui, kuriam jie atiduoda ne tik savo jėgas, bet ir emocijas.

Žinome, jog pareigūno statusas žmogaus gyvenime atsiranda ne šiaip sau. Tai siektas tikslas, pareikalavęs ne tik didelio pasiruošimo, bet ir laiko, o kartais ir asmeninės gerovės. Kai jaunas žmogus apsisprendžia tapti pareigūnu ir įveikia visus atrankos kriterijus bei pasiruošimo testus, akivaizdu, jog tai ne tik profesija, tai pašaukimas. Deja, dažnai pareikalaujantis darbui atiduoti visas jėgas, šeimai skirtą laiką, sveikatą, o kartais net gyvybę...

Mūsų tikslas - teikti labdarą ir paramą, tenkinti viešuosius interesus, vykdant visuomenei naudingą veiklą, tuo didinant visuomenės narių sąmoningumą, atjautą, bendrumo ir saugumo jausmą. Prie šios veiklos kviečiame jungtis tiek pilietišką ir neabejingą visuomenę, tiek verslo atstovus.

Mūsų organizuojami statutinių pareigūnų ir kursantų rėmimo projektų metu teikiame moralinę, psichologinę pagalbą, materialinę paramą ir labdarą, atsidūrusiems sunkioje materialinėje padėtyje, esamiems ir buvusiems, esantiems užtarnautam poilsyje, valstybės statutiniams policijos pareigūnams, bei jų šeimos nariams, Lietuvos policijos mokyklos kursantams ir tarnybos metų žuvusiųjų policijos pareigūnų šeimos nariams.

Siekiame, kad Lietuvoje dirbantys statutiniai pareigūnai žinotų, jog visuomenė vertina jų darbą ir yra dėkinga už jų pasiaukojimą. Pareigūnai nusipelnė išgirsti AČIŪ.

Nuoširdžiai,
VšĮ „Saugus angelas“ komanda